تبلیغات و همکاری با شوش مارت

درج آگهی و تبلیغات

شما فروشندگان، تولیدکنندگان و واردکنندگان محترم جهت درج آگهی و نمایش تبلیغات می‌توانید محصولات و فروشگاه خود را با توجه به پلن‌های تعریف شده و سلسله مراتب تعریف شده تولید محتوا در پلتفرم‌های شوش مارت | بازار شوش تهران تبلیغ نمایید.

در ادامه‌ی این مطلب شما با تمامی صفحات و قالب‌های تبلیغاتی در پلتفرم‌های مختلف آشنا می‌شوید و می‌توانید با توجه به حوزه فعالیت و نوع کسب و کار، بهترین شیوه درج آگهی را برای تبلیغ محصول یا فروشگاه خود در مجموعه ما انتخاب کنید. اگر در انتخاب شیوه تبلیغاتی و روش مناسب درج آگهی تردید دارید، کارشناسان شوش مارت شما را در تمامی ساعت اداری و غیر اداری راهنمایی خواهند کرد.

  • برای ارتباط با بخش پشتبانی شوش مارت با کارشناسان ما از طریق صفحه زیر در ارتباط باشید.

صفحه تماس و دریافت مشاوره از کارشناسان


راهنما مطالعه متن:


تبلیغات در وبسایت شوش مارت

وبسایت شوش مارت پلتفرمی بسیار قوی در حوزه تبلیغات و معرفی جدیدترین محصولات عرضه شده به بازار شوش می‌باشد. وجه تمایز این وبسایت تعدد محصولات و فروشندگان (بدلیل مرجع بودن)، بروزرسانی ساعتی و روزانه آگهی‌ها و بازاریابی محتوایی بر طبق اصول و قواعد استاندارد محتوا نویسی و پذیرش موتورهای جستجو‌ به‌خصوص گوگل می‌باشد.

اسلایدر، فرصت حراجی و فروش‌ویژه، جدیدترین محصولات، فروشندگان برگزیده، محصولات برجسته، وبلاگ‌ شوش مارت، صفحه معرفی کانال تلگرام فروشندگان و پیج اینستاگرام فروشندگان فرصت‌های ایجاد و نشر آگهی با رویکرد‌ها و بازخورد‌های متفاوت می‌باشند که به شما در فروش بهتر و بیشتر محصولات‌تان کمک خواهند کرد. در ادامه به اختصار به بررسی هر بخش می‌پردازیم.

  • برای مشاهده وبسایت بازار آنلاین شوش تهران بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

وبسایت رسمی بازار شوش تهران

 


 

اسلایدر اصلی سایت بازار شوش

اسلایدر اصلی سایت بازار شوش اولین تصویری است که بیننده بعد از ورود به سایت آن را مشاهده می‌کند. با قرار دادن بنر‌های تبلیغاتی مربوط به فروشگاه، کانال تلگرام، پیج اینستاگرام یا محصول در اسلایدر می‌توانید فرصت بیشتر دیده شدن در این فضای مهم و پر‌بازدید را داشته باشید.

بازدید روزانه هزارن کاربر از صفحه نخست وبسایت این امکان را برای فروشندگان فراهم نموده تا با نمایش محتوای تبلیغاتی خود در این فضا، بازخورد بسیار خوبی دریافت کند. این بخش مناسب فروش ویژه محصولات، فرصت‌های حراجی، معرفی محصولات خاص و پرفروش، معرفی پیج اینستاگرام و کانال تلگرام فروشنده و … می‌باشد.

نکته: مدت زمان قرارگیری بنر در این صفحه به صورت ماهانه محاسبه می‌شود و طراحی آن بر اساس طرح دلخواه شما توسط همکاران ما در بخش فنی قابل انجام می باشد.

  • برای ارتباط با بخش فنی و رزرو این بنر روی دکمه زیر کلیک نمائید.

ارتباط با بخش فنی و رزرو بنر اسلایدر

اسلایدر صفحه اصلی بازار شوش تهران

معرفی فرصت‌‌های حراجی و فروش‌ ویژه

سایت شوش مارت در صفحه اصلی خود آگهی محصولات فروشندگانی که در فرصت‌های حراجی و فروش ویژه قرار دارند را به شما نمایش می‌دهد. محصولات ارائه شده در این قسمت از وبسایت دارای شرایط ویژه فروش نظیر حراج فصل، اجناس تک شده، فروش ته‌انبار، تغییر صنف و … می‌باشد که با قیمت‌های ارزان و رقابتی عرضه می‌گردد و شما میتوانید محصولات مورد نیاز خود را با قیمت‌های مناسب‌تری خریداری کنید.

  • با زدن دکمه زیر می‌توانید تمامی محصولات حراج شده در پلتفرم تبلیغاتی شوش مارت را مشاهده کنید.

صفحه حراجی لوازم آشپزخانه شوش

 

حراجی بازار شوش تهران

 

معرفی جدیدترین محصولات بازار شوش تهران

در وب‌سایت شوش مارت همچنین می‌توانید جدیدترین محصولات عرضه شده بازار شوش تهران را مشاهده کنید و از جزئیات خرید و اطلاعات فروشنده آن با خبر شوید. بروزرسانی (update) روزانه این صفحه به شما کمک میکند تا بتوانید بازار روز را به خوبی رصد کنید و از محصولات پرفروش بازار با خبر شوید.

  • با زدن دکمه زیر می‌توانید جدیدترین محصولات عرضه شده در پلتفرم تبلیغاتی شوش مارت را مشاهده کنید.

جدیدترین محصولات عرضه شده در بازار شوش

 

جدیدترین محصولات بازار شوش تهران

معرفی فروشندگان برگزیده بازار شوش تهران

همکاران معرفی شده در این قسمت از وبسایت؛ فروشندگان برجسته ما در شوش مارت هستند که در رسته فروشندگان خوش سابقه و فعال در این پلتفرم تبلیغاتی قرار گرفته‌اند. در صفحه فروشندگان شما می‌توانید نسبت به جستجوی صنف فعالیت خود و علاقمندی خریدتان اقدام کرده و فروشنده مورد نظر خود را پیدا کنید.

_ همچنین می توانید کلیه محصولات عرضه شده و اطلاعات دسترسی فروشنده را در صفحه اختصاصی منتسب به هر فروشگاه مشاهده کنید.

  • با زدن دکمه زیر می‌توانید صفحه فروشندگان لوازم خانگی فعال در پلتفرم تبلیغاتی شوش مارت را مشاهده کنید.

صفحه فروشندگان در بازار شوش

 

فروشندگان بازار شوش شوش تهران